Gminne Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r.  w Zespole Szkół i Przedszkoli w Niedźwiedziu  odbyła się uroczystość -  Gminnego Rozpoczęcia Roku Szkolnego.

Apel rozpoczęła  Dyrektor placówki - Anna Szempruch, witając przybyłych gości: Burmistrza Ziębic - Mariusza Szpilarewicza, Radnych Rady Miejskiej w Ziębicach: Wacława Iskrę, Wiesława Salaę Władysława Lacha, Wiktora Ochała, Radnego Powiatowego, Członka zarządu powiatu Roberta Szwarca, Dyrektora Ziębickiego Centrum Kultury - Mirosława Masłowskiego  oraz  Dyrektora Gminnego Centrum Edukacji i Sportu - Andrzeja Regnera.

Następnie Burmistrz Ziębic podziękował za zaproszenie na uroczystość, życząc przybyłym uczniom, rodzicom i nauczycielom udanego nowego roku szkolnego.
    Po części oficjalnej dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze nawiązujące do powrotu w szkolne progi .