Gminna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

„Wspomnień czar”

W dniu 12.01.2024 r. w Zespole Szkół i Przedszkoli w Niedźwiedziu odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W humorystycznym programie artystycznym przeplatanym recytacją, śpiewami i tańcem wystąpiły dzieci z przedszkola z grup: Krasnoludki i Starszaki oraz uczniowie klas 1-3 ze szkoły.

W występ przygotowany pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców, pań: Małgorzaty Bez, Magdaleny Szwarc, Alicji Wójcik, Elżbiety Larysz, Mirosławy Domagały, młodzi artyści zaangażowali się całym sercem, sprawiając ogromne wzruszenie wszystkich obecnych.

Uroczystość otworzyła pani dyrektor Anna Szempruch – składając gościom najserdeczniejszeżyczenia z okazji nadchodzącego święta

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: pan Mariusz Szpilarewicz Burmistrz Ziębic, pan Rafał Śledź – Sekretarz Gminy, pan Andrzej Regner – dyrektor GCiS, pan Mateusz Geroń – dyrektor ZCK, dyrektorzy szkół z terenu gminy: pan Mariusz Szczepanowski (Szkoła Podstawowa nr 2), pani Bogusława Kołsut (Szkoła Podstawowa Henryków), pani Barbara Ryba (Przedszkole Miejskie Nr 1 i Żłobek), pani Katarzyna Kolega (Przedszkole na Orlej Polanie), pani Iwona Czerniecka – główna księgowa GCEiS, pani Kamila Cisakowska – Brożek – kierownik MGOPS w Ziębicach, pan Marian Domagała– Nadleśniczy Nadleśnictwa Henryków, pan Marek Zając – sołtys wsi Starczowek, pani Anita Książczyk – przewodnicząca Rady Sołeckiej Wsi Niedźwiedź, pan Robert Szwarc – sołtys wsi Niedźwiedź i radny Rady Powiatu, pani Karolina Gicala – przedstawicielka Rady Sołeckiej wsi Doboszowice, pani Agnieszka Tomczyk – przewodnicząca Rady Rodziców ZSiP w Niedźwiedziu, radny Rady Miejskiej w Ziębicach: pan Wacław Iskra i pan Wiesław Sala.

Na koniec uroczystości, zaproszeni goście przekazali wyrazy uznania dla młodych aktorów oraz życzenia dla Babć i Dziadków, którzy również otrzymali upominki własnoręcznie wykonane przez ich wnuków.

Bardzo dziękujemy Babciom i Dziadkom za to, że przybyli do nas, za to, że mogliśmy umilić im czas i sprawić radość. Podziękowania kierujemy również w stronę Rodziców za przepyszne wypieki  i zaangażowanie w przygotowanie dzieci do uroczystości. Dziękujemy naszym niezastąpionym pracownikom obsługi, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania, uświetniając uroczystość.